Hakkımızda

Mevsimlerine uygun seçkin çiçekler ile en değerli anlarınızı süsleriz

1989 yılından bugüne, çiçekçilik sektöründe Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olarak biz; her gün Türkiye’nin dört bir yanından gelen taze çiçeklere ruhumuzu da katarak yarattığımız tasarımlarla, standartların çok üstüne çıkmamızla biliniyoruz. Yurt içi ve yurt dışında düzenlediğimiz organizasyonların tüm aşamalarında, ödün vermediğimiz başlıca değerlerimiz, her daim “güvenirlik, kalite ve şıklık” olmuştur. “Müşteri memnuniyeti”, sadakatle bağlı kaldığımız hedeflerimizin başında gelmektedir.

Mon Jardin Ailesi

Bütün bu değerler üzerine inşa edilmiş olan “Mon Jardin Ailesi” olarak; estetiği, renkler ve kokularla birleştirerek, dünyanıza küçük dokunuşlarla pencereler açmayı başardık yıllarca…

Kurulduğumuz günden bugüne kaliteden, zarafetten ve şıklıktan vazgeçmemeyi prensip haline getirerek Mon Jardin Markasını yarattık. En özel anlarınızı, hayallerinizi süsleyen şekliyle gerçeğe dönüştürdük. Yaklaşık 30 yıldır kendimizi tekrarlamadan, sürekli yenilenerek ve vizyonumuzu her geçen gün genişleterek sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Mon Jardin olarak, hayal gücümüzün sınırlarını zorlamaktan hiç vazgeçmedik. Gerek yurt içinde, gerek yurt dışında sayısız organizasyonlara imza attık. Başarıyla ülkemizi temsil ettik ve etmeye devam edeceğiz.

s

Düğün Organizasyonları

En mutlu gününüzde sizlerin istekleri doğrultusunda hayalinizde ki dekorasyonu oluştururuz.

Kurumsal Davetler

Şirket yemekleri ve diğer etkinliklerde kurumsal renklerinize uygun dekoratif seçenekler sunuyoruz.

Kına Gecesi

Aileniz ve kız arkadaşlarınız ile geçireceğiniz kına gecesini sizin isteklerinize göre organize ederiz.

Catering

Her türlü davet ve etkinlerinizde deneyimli Catering servisimiz ile yanınızdayız.

Çiçek Aranjmanları

Mevsimlerine uygun sizin renklerinize uygun farklı çiçek aranjmanları yaparız.

Party & After Party

After Party organizasyonlarımızda konsepte uygun dekorasyon çözümleri sunuyoruz.